Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Старосанжарська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21045550) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Старі Санжари
Новосанжарський район, Полтавська область

Сесія на 23.03.2017

тринадцятої сесії Старосанжарської сільської ради сьомого скликання

на 23 березня 2017 року

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

2. Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат.

3. Про затвердження "Програми про розробку генерального плану села Старі Санжари".

4.Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

5. Земельні питання.

6. Різне.

Проекти рішень

Розпорядження